Pro nákup na Lollo.cz je potřeba přihlášení

Registrace

Vyplňte prosíme správný e-mail a heslo delší, než 5 znaků.

Tento uživatel již existuje.

Nastala neznámá chyba. Prosíme, kontaktujte nás.

Děkujeme za registraci!

Zkontrolujte svou e-mailovou schránku, do které dorazí aktivační odkaz.

Bez potvrzení odkazu v e-mailu nebude možné se přihlásit

ZAREGISTROVAT
  0,- Kč

JaKokosNadpis

vypaleno

Kokos ničím nenahradíš

Zapomeň na plechovkovou kokosovou vodu plnou éček. Kokos je jen jeden, stoprocentní a přímo z palmy. Jemenuje se Coco King.

Náš mladý kokos je plný RAW nepasterizované kokosové šťávy, která se skrývá pod pevnou skořápkou obalenou bílou dužinou. A protože vyrostl přímo na palmě ve slunném Thajsku, je 100% přírodní.

Šťáva z mladého kokosu je přirozeně sladká, má jedinečné aroma a vůni a svěží nektarovou chuť.

Proč chci pít kokos?

Protože sis náš mladý kokos zamiloval od prvního ochutnání. Víme to, sami jsme si tím také prošli a proto tohle celé děláme. Závislosti na kokosu se ale neboj! Coco King je zdravější než zdraví samo. Tady máš důkaz:


 KokosNutricniHodnoty

 

Rady do života od kokosího krále

A co všechny ty nutriční hodnoty znamenají v reálném životě? Dělají z kokosové šťávy skoro nadpozemský nápoj. Náš kokos díky nim totiž umí několik zázraků:

  • Coco King tě dostane z kocoviny. Znáš to…ráno se probudíš s ukrutnou bolestí hlavy a žaludkem na vodě. Marně koumáš čím se zachránit a nic co spolkneš nezabírá. Zbav se všech zásob kyselých okurek a česnekových polévek. Stačí jeden mladý kokos Coco King a během deseti minut jsi zpátky na nohou. Ověřeno vlastními zkušenostmi!
  • V létě tě Coco King osvěží. A to víc než zmrzlina! Kokos skvěle hydratuje a jenom mezi námi…lépe než zmrzlina dokonce i chutná J
  • Coco King je elixír života. S nadsázkou, ale přitom vážně! Mrtvému život sice nevrátí, ale ten tvůj může o dost prodloužit. Díky vyváženému obsahu minerálů a proteinů působí pravidelná konzumace kokosové šťávy pozitivně na vyrovnání našeho krevního Ph.
  • Coco King ti pomůže proti únavě, podporuje činnost mozku a svalů. Takže pokud studuješ, nebo sportuješ, stane se Coco King běžnou součástí tvého jídelníčku. Kokos na to!

Kde Coco King vyrostl?

Na palmě, to už víme. A protože kokosové palmy jsou vždy blízko pobřeží a vždy tam, kde je teplo, žije náš kokosí král de facto v ráji. A právě díky tomu je jeho chuť tak vyjímečná.

Kokosové palmy se vyskytují na pobřeží Jižní Ameriky, Mexika, Karibiku, Afriky, Indie, Austrálie a celé Jiho-východní Asie. A právě ta je domovinou našeho mladého kokosu. Konkrétně v Thajsku, kde jsou podmínky pro kokos nejlepší, si v klidu a pohodě pomalu roste náš kokosí král.

A protože je thajec, má největší obsah tekutin (občas až 500ml), nejvýraznější aroma a nejplnější chuť!

Ruční sklizeň navíc zaručí, že Coco King dorazí až do tvých rukou v té nejlepší kondici.