Rubriky
Business

Rozhodnutí, zda chcete hubnout je jen na vás

Také jsem bojovala několik let se svou váhou. Nutno podotknout, že jsem se držela sice stále v normálu (i když mě to stálo spoustu sil), ale jakmile jsem začala nakukovat u BMI už na hranici obezity, došla mi trpělivost.

BMI kalkulátor, jinak také body mass index je jakousi proměnnou či veličinou, jak chcete, která udává poměr naší hmotnosti k výšce spolu s věkem. Má několik hranic, ale neberte je striktně, protože například u kulturisty tato tabulka může stanovovat obezitu, přitom svalovec obézní není, jen jeho svaly váží více než u běžného smrtelníka.

nadváha váha osobní

Ale není nad to sebrat odvahu a jít do toho – změřit si své B M I ! obzvláště, pokud máte stravovací či váhové potíže. Nějak se ode dna odrazit musíte a nikdo vám s tím nepomůže. Respektive – pomůže, ale rozhodnutí je jen na vás.

A jestliže už máte dost neustálých výkyvů nálad a váhy a máte pocit, že to souvisí s vaším způsobem života a stravování, jděte do toho. Už nic neodkládejte na zítřek, popozítřek, příští měsíc, příští narozeniny, příští rok, ale hned dnes učiňte rozhodnutí a změňte svůj život k lepšímu. Tedy jen v tom případě, pokud s ním nejste spokojeni.

Pomoc poté najdete u svého praktického lékaře, dietologa, ale také na webu BMI kalkulátor, kde výživový poradce je vám k službám. Pomůže, poradí, povzbudí. A to pro začínající hubnutí je jistě velmi důležité.

Pokud máte problém s nakupováním, jste v časovém stresu kvůli zaměstnání anebo nechcete trávit dlouhý čas přemýšlením o receptech anebo nechcete trávit svůj drahý čas v nákupních centrech plných lidí a hluku, objednejte si dietní balíček přímo na adresu k vám domů.

okamžik rozhodnutí

Příprava denního jídelníčku nikdy nebyla snazší! Jídla jsou v instantní formě, jednoduše je nasypete do šejkru nebo do misky, protřepete, zamícháte, nebo krátce prohřejete v mikrovlnce a po pár minutkách je chutné jídlo na stole. Vy si ho jen doplníte čerstvou anebo lehce podušenou zeleninkou a už si můžete vychutnávat božské jídlo bez stresu a shonu. A k tomu ještě budete hubnout!!