Rubriky
Nakupování

Solární plachty

Léto, podle mnohých to nejlepší období celého roku. A já s nimi souhlasím. Vždyť kolik lidí se stěhuje do teplých krajin za teplejšími dny, kde mají léto po celý dlouhý rok. V létě můžete hrát spousty her, chodit na různé party a cestovat všude, kam to jen jde. Hodně lidí využívá času v létě a cestují za různými turistickými atrakcemi. Turistické atrakce můžou být pro některé muzea, hrady, zámky a podobně. Pro jiné jsou to zase pláže, písek a moře. Určitě se také najdou výjimky, které cestují v létě za zimou, která je jim bližší a mají ji raději. Co, ale neodmítne v létě nikdo, je bazén. Není nad to si v létě zaplavat v bazénu plném vody, plaváním si procvičit své tělo a vůbec se i trochu schladit před tím horkým sluníčkem. Jsou, ale i dny, kdy je voda v bazénu studená, až ledová a Vy nemůžete do bazénu jen tak skočit, protože by jste nejspíše po takovém skoku do ledové vody okamžitě utonuli.

koupani v bazenu

V takové chvíli Vám může přijít až líto, že voda je natolik studená, že se v bazénu nelze koupat. Přáli by jste si, aby se nějak záhadně, klidně i magicky voda ohřála. Hlavně, aby to bylo rychle. Aby jste se mohli co nejdříve koupat. Nechce se Vám totiž přeci čekat na to, až se voda ohřeje sama vlivem slunce na nebi. Existují jisté možnosti jak tato přání vyplnit.

zena se koupe

Existují plachty, kterým se říká solární plachty a jsou většinou v černé barvě, protože černá barva nejvíce přitahuje sluneční svit a tím pádem bude na slunci nejrychleji rozpálena do vysokých, tím myslím horkých teplot. Takovou černou solární plachtu Chlorito dáte na bazén a čekáte. Ani nemusíte čekat dlouho. Černá udělá své. Přitáhne si sluníčko a rozpálí se. Bazén a voda v něm, pod touto plachtou se začnou ohřívat. Zanedlouho bude voda dost teplá na to, aby jste se v ní mohli vykoupat. Takové černé solární plachty můžete pořídit na našem webu.