Dokonalý milostný život

Milostný život obvykle představuje téma, o němž se příliš nehovoří. Pro mnohé jde až o tabu, přitom k tomu není důvod, naopak. Je zapotřebí, aby se partneři o svém vztahu a milování pravidelně bavili, jen tak budou vědět, jaká jsou přání jejich drahé polovičky a co mohou ze své strany zlepšit. Rozhodně není zapotřebí stydlivosti, komunikace hraje v tomto případě zcela klíčovou roli.
láska z kostiček.jpg
Způsobů, jak zdokonalit požitek z milování je přitom celá řada, vše se přitom odvíjí od osobních preferencí a tužeb. Důležité je nezapomínat, že každý z nás je jiný a plně tuto skutečnost respektovat. Jak již přitom bylo zmíněno – upřímnost je zásadní a je nezbytné, abyste k celé záležitosti přistupovali jako pár a společně na ní zapracovali.

Mezi tradiční způsoby vylepšení milostného života se řadí:
1. Svůdné spodní prádlo– přitažlivost spodního krajkové prádla je zřejmě nezpochybnitelná a v mnoha případech může pomoci partnera řádně nabudit. Rozhodně nepodceňujte zrakový vjem mužů. Zároveň je však důležité dbát i na vaše vlastní pohodlí, neinvestujte tedy do dráždivých úborů, o nichž víte, že překračují vaši komfortní zónu.
2. Předehry – představují zejména doménu žen, které dokáží něžné zacházení řádně ocenit, stejně jako fakt, že na nic nespěcháte. Ať už se tedy bude jednat o masáž nohou či vášnivé líbání celého těla, úspěch se dostaví.
3. Orální sex – stále velmi populární krok, který se těší oblibě jak u mužů, tak žen.
4. Sexuální pomůcky – v dnešní době je již skutečně z čeho vybírat, přičemž jde stále o osvědčený způsob, jak milování ozvláštnit.
5. Méně obvyklé sexuální polohy – i to je cesta, jak sex oživit. Nastudujte si společně s partnerem jednotlivé polohy a okuste zcela nové pocity. Důležitý je samozřejmě osobní komfort vás obou.
6. Užití ledu, ovoce, čokolády a podobně – chcete-li dosáhnout skutečně neobvyklého zážitku z milování, můžete zkusit zapojit předměty, které naleznete v kuchyni. Chladivé kostky ledu, které budou klouzat po rozpálené kůži dokáží divy.
milostná předehra.jpg

Variant a možností je skutečně celá řada, dozajista s partnerem naleznete tip, který vás oba zaujme a nabudí !