Mobil

Dva telefony

Myslím si, že v dnešní době je mobilní telefon velice tak moc rozšířený, že ho má opravdu každý. A řekla jsem si, že bych si mohla pořídit ještě jeden mobil. Mobilní telefon totiž využívám opravdu velmi často, tak by se mi taky možná i hodily dva mobilní telefony. A já mám sice jeden mobilní telefon, ale ten mě stál opravdu hodně peněz. A protože pracuji ve skladu, kde taky mobilní telefon musím u sebe, tak jsem si řekla, že bych nějaký náhradní telefon mohla mít, který je levný, protože kdyby se mi rozbil, tak aby mě to nemrzelo. To protože znám už pár příkladů a zkušeností, kdy jsi moje kolegyně třeba do lisu omylem hodily mobilní telefon.

Mobil mám stále u sebe.

Ne, že by ho tam hodily úmyslně, ale bohužel vytahovaly z kapsy nějaké papírky a občas taky zavadily o mobil. A vyhodily ho. I když upřímně, nedokážu si představit, jak si někdo může splést papírek v kapse s mobilním telefonem, ale budiž. Pochybuji, že by ho tam kolegyně do lisu hodily schválně. Takže jsem si řekla, že raději mobilní telefon nebudu nosit v kapse do práce do skladu, nebo že si pořídím nový mobilní telefon, který je levný a není tak dokonalý a chytrý.

Mám raději dva mobily.

Jenomže jsem si řekla, že mobilní telefon musím u sebe nosit, a to kvůli tomu, kdyby mi třeba volali ze školky, že třeba se stalo něco se synem. Takže jsem šla do bazaru, kde jsem si pořídila za čtyři stovky nějaký starý mobilní telefon. Byla jsem ráda, že jsem tohle udělala, protože asi za měsíc se mi tenhle mobilní telefon hodil. Omylem jsem na něj šlápla teď nevím, jak se to stalo, ale vypadl mi z kapsy A to když jsem zvedala dvě velké krabice a palety. Takže jsem si řekla, že jsem udělala dobře. Lepší přijít o čtyři stovky za mobil než třeba přijít o osm tisíc korun za chytrý mobilní telefon, který mám normálně doma já. Víte, dávám si záležet na tom, aby můj mobil byl stále v pořádku a pěkný.

Mohlo by se vám také líbit...