Nakupování

Jak mít krásnou svatbu s krásnými družičkami

Mít krásnou svatbu, to je sen každé nevěsty i ženicha. Musí se toho mnoho naplánovat a vy nevíte, kde vám hlava stojí, co dřív zařídit. Pak si najdete chvíli klidu a vzpomenete si, co družičky, jaké šaty, jak to bude vypadat, když každá bude mít svoje v jiném střihu a barvě. V tu chvíli se ve vaší hlavě může objevit perfekcionismus a řeknete si, že byste chtěla pro každou družičku stejný střih šatů i barvu. To není problém.

družičkovské šaty na míru na svatbu v Praze

Kde něco takového sehnat?

Družičkovské šaty na míru na svatbu v Praze. Tam najdete salón, kde se o vše postarají, pomohou s výběrem a poradí vám, jak jen to bude možné.

Jaká je nejkrásnější barva společných šatů pro družičky?

Většinou je to nějaká pastelová barva, musíme samozřejmě koukat i na všechny detaily kolem, aby družičky nesplynuly. Proto si většinou pro své družičky volí například nějakou jemnou růžovou, ve kterých vynikne každá žena. Dále například i v pastelově zelené družičky nezaniknou.

Krátké nebo dlouhé šaty?

Záleží na tom, jak a kde bude svatba probíhat. Pokud to je více slavnostnější, tím je myšleno například někde na zámku, tak je lepší zvolit šaty dlouhé. Pak už záleží, zda se s družičkami domluvíte na ramínkách, rukávech či bez rukávů i ramínek.

Pokud vaše svatba bude například někde na zahradě nebo v lese, respektive více klidnější, ne tak obrovská, tak družičky budou vděčné za krátké šaty, ve kterých se budou lépe hýbat.

družičkovské šaty na míru na svatbu v Praze

Pokud se ve vás perfekcionistka neprobudí, můžete nechat pro každou družičku vymyslet jiné šaty. Každá máme nějaký typ postavy, díky tomu, je možné si vybrat pro každou družičku jiný střih, ve kterém se bude sama družička cítit nejlépe.

Také je možno si zvolit áčkové šaty, které sednou každé družičce a jsou tento rok velmi žádané.

Užijte si nejen přemýšlení nad originalitou šatů pro vaše družičky, ale i společný čas s nimi.

Mohlo by se vám také líbit...