Vztahy

Jak poznat, že tvůj vztah už nemá smysl

Jak poznat, že tvůj vztah už nemá smysl

1. Když s vámi chce váš partner mluvit po telefonu, často telefon nezvedáte. A později mu/jí nezavoláte. Předpoklad, že jeho/její city tímto způsobem sílí, je zcela mylný. Proč? Protože ho to spíše odradí.

2. Velmi často zmiňujete cokoliv o svém ex

Nechte svou minulost zůstat minulostí. Není dobrý nápad uvádět jméno vašeho ex, stejně jako jakékoli informace o něm/ní. Musíte se také vyhnout srovnávání mezi vaším bývalým a současným přítelem/přítelkyní. To vám k ničemu nebude.

m

3. Jste hloupí a nudní

Je běžnou mylnou představou, že není radno předvádět svůj intelekt. Když se však snažíte být jen průměrným člověkem, abyste svého partnera neodstrašili svou výstředností, existuje vysoké riziko, že zničíte váš vztah.

4. Jste tajnůstkářští a bez emocí

Pokud jste velmi tajnůstkářský, váš partner se může cítit izolovaný a dokonce osamělý. Možná si myslíte, že je opravdu skvělé nedávat najevo své emoce, ale ve skutečnosti to může zničit váš vztah.

5. Hranice, které si stanovíte, nejsou zdravé nebo si hranice nestanovíte vůbec

Stanovení hranic pomáhá udržet rovnováhu nejen na samém začátku vztahu, ale i později. 

6. Netrávíte spolu s partnerem dost času

Setkáváte se s ním pouze tehdy, když je to pro vás výhodné nebo pro vás výhodné. Pokud chcete, aby váš vztah byl vřelý, láskyplný a intimní, musíte být jeden druhému zcela oddáni. A to poslední znamená trávit spolu hodně času.

7. Nenecháte svého partnera, aby poznal vaše přátele a nebo příbuzné

Váš partner musí dobře zapadnout do vašeho sociálního kruhu. A pokud mu to nedovolíte, mohlo by to být pro váš vztah katastrofální.

m

8. Nemáte velký zájem o sny svého partnera

Je opravdu důležité podporovat svého partnera v procesu dosahování jeho cílů a nebo snů. Buďte tu pro něj, kdykoli to bude potřeba.

9. Daří se vám proměnit každou diskuzi s partnerem v hádku

Zdravé diskuse mohou skutečně posílit vztah. Pokud se však diskuse změní v hádku, může to zničit váš vztah.

Mohlo by se vám také líbit...