Nakupování

Najděte odpověď na záhadnou otázku

Plánujete uspořádat v nejbližší době program, který by uchvátil nejen vás, ale i vaše přátele? V tom případě je nutné vymyslet něco, co ani jeden z nich ještě nezažil. Adrenalinový a současně i nesmírně zábavný zážitek vám přinese hra, jakou je escape room https://www.enigmaescape.cz/ a nepochybujte o tom, že vás svým dějem a zaměřením na detaily zcela pohltí.

úniková cedule

S čím se můžete setkat?

Tento typ hry vyžaduje pouze to, abyste se jí zúčastnili v dobré náladě a s odhodláním zvítězit – tedy uniknout ven z místnosti. Sestavit si můžete tým hráčů, kterých bude 2 až 5 a pustit se do vyluštění hádanky, která na vás čeká. Na její vyřešení máte celkem 90 minut – co není rozhodně málo, ale pamatujte, že čas rychle běží a je nutné přemýšlet rychle a co nejvíce chytře.
K dispozici máte 2 typy her, které se od sebe výrazně liší. Každá z nich je jiná, napínavá a natolik tajuplná, že se neváhejte zúčastnit obou, abyste si mohli vaše vědomosti později ověřit a porovnat to, jak na tom stojíte s logickým myšlením.
Samara nebo Dvojitý agent jsou novodobé hry, kterým podlehlo už mnoho hracích týmů a je na vás, jestli vyzkoušíte obě nebo dáte přednost pouze jedné z nich.
hra puzzle

Téma a instrukce obou her

Při volbě hry, jakou je Dvojitý agent si vaše schopnosti můžete prověřit jako detektivní hráč, který bude pátrat po kolegovi, který se náhle ztratil. Bylo to v době, kdy se dozvěděl o informacích, které byly tajné a neměly vyjít na povrch. Uhodnete, kdo za to může a co za tajemství ukrýval?
Ve hře Samara se opět setkáte s tajemným děvčátkem a kazetou, která měla na svědomí mnoho mrtvých. Jedná se o neškodnou zábavu, která má vzbudit napětí, adrenalin a tím pádem být pro lidi dobrodružnou variantou zábavní hry, se kterou se jen tak nesetkají. Zjistěte, proč se kazeta opět šíří dál a nezapomeňte si před začátkem hry – z pohodlí domova ještě jednou shlédnout film s názvem Kruh. Ten vám významně pomůže při řešení dané hádanky.

Mohlo by se vám také líbit...