Www

Náš tým profesionálů

Firma SeoLight s.r.o. se skládá z více členného týmů, jenž zahrnuje přední odborníky a zkušené pracovníky v oblasti SEO. Každý z nás je v podstatě takovým Seo specialistou. Jednotlivci tvoří celek a u nás to platí dvojnásob. Každý má za úkol jinou část své práce a proto dohromady vytváříme kompletní společnost, která se může pochlubit samými odborníky.
síť síťové interaktivní

Každý je důležitou součástí našeho týmu

Součástí našeho týmu je samozřejmě v prvé řadě:

Michal Kuchař – jeho pozice ve firmě je jasná, komunikuje s klienty, vytváří portfolio práce, zabezpečuje chod projektů, zajímá se o počáteční projekt, vytváří s vámi klíčová slova a návrh spolupráce, určuje cenu projektů a zajímá se samozřejmě také o výsledek. S tímto člověkem budete komunikovat jako s prvním. Navrhne pro vás optimální řešení a dodá celkové zpracování. Zajišťuje zkrátka a dobře všechno možné. Netřeba dodávat, že se jedná o majitele firmy, proto si můžete být stoprocentně jistí jeho potenciálem a odbornou profesionalitou.
týmová práce zisk

Mezi další spolupracovníky se řadí například:

ü Hana Sýkorová – projektová manažerka. Jakou práci u nás zastává? Jedná se o vedení a kontrolu projektů.

ü Radek Navrátil – linkbuilder a copywriter. Zajímavá slova. První samozřejmě znamená, že se věnuje tvorbě zpětných odkazů a zná veškerou problematiku zpětných odkazů. Copywriter je osoba, která píše články, čili i tuto oblast zná dokonale.
úspěch dohoda 3

ü Tomáš Výborný – Seo specialista. Zajišťuje kompletní správu optimalizace webových stránek pro internetové prohlížeče. Důležitá osoba při kontrole a správě webů a při zajišťování dalších podstatných náležitostí.

ü Jakub Švršek – copywriter. Co to znamená? Tato slova zahrnují problematiku tvorby PR článků. Jedná se o psaní článků dle zadaného klíčového slova.

ü Mezi další patří naši externisté. Spolupracujeme se spousty výbornými a zkušenými textaři, která rádi píší originální texty.

Mohlo by se vám také líbit...