Nakupování

Odstávek energie se již bát nemusíte

Pro výrobny, továrny či výrobní linky jsou nenadálé výpadky elektřiny většinou fatální. Musí se totiž na několik hodin, než dojde k opravě, pozastavit výroba, což je samozřejmě nežádoucí a vede to ke značným ztrátám. Právě z toho důvodu existuje pohotovostní linka, na které se můžete prakticky okamžitě domluvit na dočasném zapůjčení dieselagregátu, díky kterému bude tato situace vyřešeno rychle, taktně a hlavně efektivně. Budete moci bezstarostně pokračovat s výrobou a prací, nezávisle na tom, kdy dojde k opravě. Pohotovostní linku můžete navíc volat opravdu kdykoliv, přes pracovní týden, víkendy, svátky, ráno, ale klidně i v noci, zkrátka tehdy, když to budete potřebovat.

agregáty

Naplánujte odstávku včas

Může taky nastat situace, že dokonce víte o nějaké plánované odstávce elektřiny. V takovém případě vám nezbývá nic jiného než za včas zajistit pronájem elektrocentrály, která vám bude v daný den dispozici. Je to tedy způsob, jak efektivním způsobem vyřešit plánované odstávky bez jakýchkoliv ztrát a rizik. Dieselagregáty jsou navíc natolik silné, že si dokážou poradit i s napájením tak silných strojů, jaké máte ve své továrně.

Spolehlivé napájení
Rychlé zapojení a uvedení do provozu
Obrovská kapacita
Přijatelná cena za pronájem

transformátor

Využití na kulturních akcích

Stále se bavíme o využití dieselagregátů ve firmách a továrnách. Určitě ale víte, že se používají i mimo tuto oblast, někde úplně jinde. Nacházení dnes uplatňují také na různých kulturních a venkovních akcích, kde není možné napájet veškerou techniku skrze elektrickou síť, ať už z toho důvodu, že se akce koná někde na louce, nebo že by se to tímto způsobem zkrátka kapacitně nezvládlo. Koncerty, festivaly, letní kina, koncerty, sportovní utkání nebo cokoliv jiného, to vše jsou události, na kterých se s největší pravděpodobností setkáte s těmito výkonnými stroji.

Mohlo by se vám také líbit...