Kultura

Kino a divadlo

Líbí se mi, že jsem si našla přítele, který taky má rád kulturu, protože si vzpomínám, jak jsem tehdy měla svého bývalého přítele. Protože on tehdy opravdu nechtěl jít ani do kina. Co to mělo být? Neznám snad žádný vztah, kdy by nebylo kino třeba hned na první schůzce. To já jsem samozřejmě veliká romantička, takže taky mám ráda kina a divadla a další kulturní akce. A jediné, na co jsem svého bývalého přítele vytáhla, tak to byl nějaký koncert. A pokud to byl třeba například rockový koncert, tak tím ještě lépe. Absolutně nechápu, proč třeba přítel taky nemohl někdy svolit k tomu, že bys šel se mnou do kina anebo do divadla.

Divadla mám ráda.

Protože mně se tato představení líbí. Řekla jsem si, že když mám ráda kulturu a opravdu mi na ní záleží, že třeba přítel někdy půjde se mnou. Jenomže víte, co vždycky můj přítel udělal? Řekl mi, ať si jdu třeba s někým jiným do kina nebo do divadla, ale ať jeho na ty blbiny netahám. Byla jsem docela naštvaná. A opravdu hodně mě to mrzelo. Přece když někdo někoho miluje, tak se mu snaží taky pomoct a taky pro něj něco vytrpět a udělat. A navíc si myslím, že kdyby přítel musel povinně alespoň dvakrát za rok nějaký film v kině vidět, tak si myslím, že by se mu nic hrozného nestalo.

Za kulturou ráda cestuji.

Ale spíše je to taková pěkná věc pro milovanou osobu, takže jsem si řekla, že tohle zkusím ještě jednou. Proč třeba nemohl se mnou někdy do kina, když mám ráda kulturu? Co je na tom tak hrozného? Je to velká škoda. Naše rodina je totiž velice hodně kulturně založená, takže jsem si myslela, že je to úplně takový standard, že každý má rád kulturu nebo alespoň někdy zajde do kina i do divadla, ale zase jsem byla na druhou stranu ráda, že alespoň rockové koncerty na mého bývalého přítele platily, a tak jsme vždycky šli se alespoň pobavit tam. A jak jste na tom vy a kultura? Ke které skupině lidí patříte vy? No, nemyslete si, že ani u nás není černá ovce, co nemá ráda kulturu. A je to můj strýc!

Mohlo by se vám také líbit...