Bydlení

Byt snů!

Ať už stavíme nebo rekonstruujeme, chceme bydlení podle svých představ. Náš byt může být doveden do dokonalé podoby, přesně tak, jak si představujeme se vším všudy. Sortiment vybavení a doplňků je v dnešní době zcela neomezen a na cokoli, na co si jenom vzpomeneme, si můžeme do našeho bytu pořídit. Ať holdujeme jakémukoli stylu, náš interiér si vždy můžeme zařídit podle svého vkusu. V bytě si budeme moci zařizovat podle svého vkusu od podlah přes okna a dveře až po veškerý nábytek a vybavení. U podlah je určitě dobré se chvíli pozastavit a popřemýšlet, co upřednostňujeme.

staré schodiště

Někdo jednoznačně zvolí dlažbu, někdo plovoucí podlahu, parkety a někdo zase koberce. Vše má své výhody i nevýhody, jde jen a jen o tom, co sami vyžadujeme. Určitě pak budeme řešit také okna a dveře. Dnes je již skoro samozřejmostí, dát přednost plastovým oknům, která jsou výborné na údržbu a životnost. Navrhovat si budeme každou jednotlivou místnost, která vyžaduje jiné vybavení. Je však dobré mít vše dobře sladěné, to znamená, aby k sobě ladila podlaha a kachličky, zvláště v kuchyni a koupelně. V jiných místnostech se určitě pozastavíte u nábytku, u něhož byste měli vybírat taktéž jednotný styl.

klavír interiér

Znamená to tedy, že pokud budeme vybírat nábytek ze dřeva, je vhodné vybrat jednotné dřevo pro celý byt, aby k sobě vše dokonale ladilo. Závisí však také na praktičnosti a pohodlnosti, jde to všechno ruku v ruce. Pokud si ale nebudete vědět rady, jak svůj interiér co nejlépe zvelebit, protože na to prostě nemáte fantazii, můžete si říci odborné pomoci, a tedy bytovému architektovi. Ten vám navrhne, jak s vaším bytem bude možno vynaložit a jak bude možné veškerý nábytek sladit, aby to vypadalo co nejpůsobivěji. Od toho je tu pro vás bytový architekt Praha https://bydesign.cz/, který vám může poskytnout návrh bytu dle nejlepšího možné rozmístění a sladění. Poradí vám i s ostatními věci ve vašem bytě, se kterými si momentálně nevíte rady.

Mohlo by se vám také líbit...