Rubriky
Nakupování

Kvalitní kožené opasky.

Kvalitní kožené opasky.

Máte pocit, že dnešní řemeny a opasky nic nevydrží? Že musíte každou chvíli kupovat nějaký nový, protože ten, který jste si koupili nedávno, už zase dosloužil? Pro muže je opasek nezbytný doplněk v šatníku, dokonce potřebuje opasků více, tak aby ladily se stylem oblečení, ale ani ženy se často bez pásku neobejdou, kalhoty mají totiž často tendenci jaksi cestovat a při chůzi vám sjíždí níž a níže s každým krokem. Takže ne, že byste třeba byla milovnicí řemenů, ale je to pro vás nezbytnost, abyste nechodila s kalhotami u kolen. Prostě je třeba se poohlédnout po kvalitním výrobku, koženém opasku, z dílny, kde své práci skutečně rozumí a dělají jí s láskou.

opasek

Ideálním řešením je navštívit internetové stránky kvalitniopasky.cz, jedná se webovky brašnářství a tady budete mít jistotu, že narazíte na tu nejlepší kvalitu výrobků. Kvalitní materiál a poctivá práce dává svým výrobkům záruku dlouhé trvanlivosti. Už nebude žádné rozčilování s rozbitým řemenem, řemen vás bude provázet životem po mnoho let. Opasky jsou rozdělené podle kategorie užití na opasky univerzální, běžně nošené a společenské. Společenské opasky mají průměr 3 cm. Nabízí se ve více barvách, buď hladké, nebo zdobené. Oproti tomu opasky pro běžné nošení jsou nejširší, jejich šířka je 4 cm.

opasek

Jsou v nabídce v klasických barvách černé, hnědé a šedé a pro dámy se najdou i opasky barevné, které budou ladit s veselým letním oblečením. Univerzální opasky jsou střední šíře 3,5 cm. I zde je v nabídce výběr z různých barev i provedení. Všechny opasky, které brašnářství nabízí, jsou skladem, stačí jen objednat a vyzdvihnout a nabídka se denně aktualizuje. Navíc jsou vyráběny na míru, takže do poznámky u objednávky uvedete požadovanou velikost. Pokud si nejste jisti, jaká velikost je pro vás ta ideální, na webových stránkách najdete návod jak změřit tu pravou velikost pro vás.