Mobil

Smart mobil

Vzpomínáte si ještě na svůj první mobilní telefon? Já ano. Sice na něj nevzpomínám moc ráda, protože byl škaredý a mně se vůbec nelíbil a taky jsem se docela za svůj první mobilní telefon styděla. Jenomže nedalo se opravdu nic dělat. Nechtěla jsem rodičům zkazit radost, protože mi ten mobilní telefon předávali s úsměvem a byli velice nadšení, že mi mohou dát skvělý dárek. Sice ano, opravdu hodně jsem si přála dostat mobilní telefon, ale opravdu jsem netušila, že to bude takový křáp. A navíc byl opravdu veliký a v té době, kdy jsem ten škaredý mobilní telefon dostala, tak už byly moderní spíše menší a tenčí mobilní telefony.

Smart mobil chce každý.

Já jsem dostala ještě takový ten předpotopní mobilní telefon, jak se dříve říkalo. Jistě znáte všichni, co to znamená slovo předpotopní. Pokud ne, tak já vám to vysvětlím. Znamená to, když dostanete něco starého, co už není cool a co už není moderní. A přesně takový mobilní telefon jsem dostala. A sice chápu, že to byl první mobilní telefon a že se rodiče třeba báli mi pořídit nějaký dražší a kvalitnější mobilní telefon. Ale i tak to bylo docela složité období. Protože se mi opravdu každý smál. Dokonce i moje nejlepší kamarádka se neudržela a taky se smála. Mě to mrzelo, ale potom jsem se začala smát taky.

Jsou různé typy mobilů.

Přece se nebudu nervovat a nebudu smutná jenom kvůli tomu, že mám starý předpotopní mobilní telefon. Stejně jednoho dne budu mít už konečně taky skvělý mobilní telefon. A asi za půl roku jsem dostala od svých rodičů skvělý mobilní telefon, který jsem si vysnila. Tenký a malý, přesně podle mých představ. Mnoho mladých lidí by si přálo nejkvalitnější a nejnovější mobilní telefon, ale jsou většinou moc drahé. A nejlepší na tom je, že když vydržíte si alespoň rok novinku mobilu nekoupit, tak ji potom najdete třeba i třicet procent levněji, než byla před rokem. Sice to už nebude extra novinka, ale na kvalitě mobil přeci neztratí. 

Mohlo by se vám také líbit...