Www

Web, moje brigáda

Vždycky jsem chtěla něco umět. Já jsem si řekla, že nejlepší by bylo umět s počítačem. Počítač mě vždycky bavil. Na počítač jsem taky byla perfektní. I na základní škole jsem to všechno uměla. A řekla jsem si, že umění s počítačem je opravdu někdy složitá věda. Není to jen tak. Umět s počítačem a někdy složité. A co například třeba webové stránky. Webové stránky jsou docela hodně složité. Tedy myslím, jak pro někoho. Kromě složitých postupů například, které jsou složité. Tedy abych pravdu řekla, tak tedy byly složité asi všechny. Nyní už s webovými stránkami umím docela dobře. A klidně se nebojím říct, že bych s tím mohla i živit. Baví mě s nimi pracovat.

Weby mě moc baví.

Webové stránky jsou můj koníček A taky mě trošičku živí práce z domu. Sice to není můj hlavní obor, ale věnuji se toho ve volném čase. Takže mám takovou malou brigádu. Musím říct, že nikdy bych nevěděla, že budu pracovat s počítačem. Ano, pracuji s počítačem. Sice ne zrovna s webovými stránkami, ale je to něco podobného a teďka dávám uživatelům nějaké přednosti a rady či tipy, co se týče internetových stránek. Někdo si tam může dát reklamu.

S weby se dobře pracuje.

A to je potom velmi výhodné pro obě strany. Myslím, že reklama na webové stránce jak kvalitní a vyplatí se, pokud je opravdu kvalitně udělaná. A já jsem právě tady od toho, abych dělala kvalitní reklamy. A nyní bych taky chtěla vám něco představit. Myslím, že pokud chcete něco kvalitního, tak si musíte taky něco dokázat. Dokázat, že to umíte anebo že to chcete udělat. Proto tady jsou webové stránky od toho, aby nám pomáhaly. Webové stránky jsou opravdu všude. A pokud chcete něco umět, tak se nebojte. Myslím, že tohle bude pro vás to pravé. A abych pravdu řekla, tak se nebojte jít taky na nějaký kurz. V dnešní době je to normální a taky se to velmi vyplatí. Myslím, že weby jsou takové, že nás asi nikdy nepřestanou bavit. 

Mohlo by se vám také líbit...