Nakupování

Přístřešek jako ochránce vašeho auta


Jestliže opravdu chcete svůj automobil efektivně chránit před nejrůznějšími vlivy počasí, jednoznačně dojdete k názoru, že je nezbytné pořídit parkovací stání v podobě garáže. Bohužel ta je velice nákladná, a ne každému se na zahradu či k domu hodí, nebo to neumožňuje dostatek prostoru na pozemku.

V takovém případě stojí za zvážení, zda by nebylo vhodné pořídit přístřešek nad parkovací stání. Přístřešek ochrání váš automobil tak jako garáž. A nejde jen o poškození laku vozidla či případný vznik rzi, ale také i o určité pohodlí.

Přístřešek v zimě zamezí mrazu, abyste už nemuseli zdlouhavě škrábat auto, když potřebujete vyrazit do práce. Stejně tak vás v letních měsících ušetří od sluníčkem rozpáleného auta, kdy vás pálí i bezpečnostní pásy. Za zmínku stojí také ochrana před padajícím pylem ze stromů, který jde těžko umýt. A určitě přístřešek oceníte i ve chvíli, kdy z mraků padají kroupy.

přístřešek nad auto

Výhody přístřešku pro auto oproti garáži

  1. Levnější varianta
  2. Zabírá méně místa a prostor je „vzdušnější“ díky absenci zdí
  3. Nemusíte vystupovat, abyste za sebou zavřeli/otevřeli vrata od garáže
  4. V přístřešku cirkuluje vzduch, tudíž nemusíte řešit nevyžádané pachy
  5. Stavba přístřešku probíhá rychleji než stavba garáže

námraza auta bude minulost

Pokud jste se již rozhodli pro stavbu garážového přístřešku, navštivte pergoly-trutnov.cz, kde si svůj vysněný přístřešek hravě pořídíte za ty nejlepší ceny. Doveze vám ho přímo auto společnosti (rozváží po celé České republice), tudíž nehrozí, že by zboží bylo poškozeno při přepravě. Pevná konstrukce přístřešků na auto Pergoly-trutnov je vyrobena z lepeného smrkového dřeva tzv. KVH hranolů, které unesou váhu sněhu i 125 kg/m², takže ho můžete pořídit i na hory.

Záruční doba 24 měsíců odhalí případné nedostatky k reklamaci, nemusíte se proto bát, že byste nebyli s koupí přístřešku pro váš automobil spokojeni.

Mohlo by se vám také líbit...