Nakupování

Co vám poskytne betonový plot

Co můžete očekávat od betonového plotu https://www.montazmpc.cz/betonove-ploty-ostrava/ z tenkých plochých panelů o rozměrech 50 x 200 cm? Proč je o něj mezi lidmi takový zájem a čím se tato stavební technologie vyznačuje?

Dlouhá životnost – uvádí se, že betonový plot vydrží přibližně 40 let. K tomu není co dodat.

betonový plot

Žádná údržba – udržovat betonové oplocení je velmi snadné. Stačí jej pouze čistit od prachu, a nic víc není třeba. Žádné nátěry, žádné penetrace, žádné stavební zásahy.

Skvělý vzhled – nepředstavujte si pod pojmem betonový plot vojenské opevnění z druhé světové války, tyto odlitky jsou tvarované do mnoha různých reliéfů v několika základních barvách. Poměrně snadno je lze napasovat ke každému typu stavby.

rostliny na plotě

Beton a dřevo – k betonovým panelům se báječně hodí i dřevěné latě. Hlavně umístěné vodorovně, položené přes sebe v úhlu třiceti stupňů. Barvy latí mohou být vůči barvě betonu i velmi kontrastní, například tmavě hnědá s béžovou.

Libovolná výška – víte, že betonový plot lze postavit až do výšky dvou a půl metru, a to v libovolné výšce? Panely je totiž možné zapustit do země a tím přesně vymezit výšku oplocení.

Zázemí pro vaši rodinu – máte potíže se soukromím na pozemku, co je příliš na očích okolním zvědavcům anebo nepříjemným sousedům, kteří mají na zahradě velkého psa? Nenechte si zasahovat do soukromí a oddělte jej od lidí, jež si vaši pozornost nezaslouží.

Parkoviště, sklady, zahradnictví – to vše jsou místa, kam se betonové ploty hodí. Mohou oddělit od ostatních ploch soukromé pozemky jakéhokoli typu, tedy například i parkovací plochy u obchodních center.

Chrání před povětrnostními vlivy – betonové ploty ochrání váš pozemek před silným větrem, prudkým deštěm, prachem ze silnice a někdy i před letním sluncem. Je zároveň částečnou protihlukovou bariérou. Proto se hodí (nejen) tam, kde je pozemek v dosahu rušné silnice.

Mohlo by se vám také líbit...