Ekonomika

Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka bez registru je finanční možnost, jak získat peníze, když budete ručit nemovitostí. Jedná se tedy v tomto případě v podstatě o běžnou „hypotéku“. Ručíte nemovitostí, kterou dáte takzvaně do zástavy a za ní získáte finance. Výhodné je to i z hlediska úroků, protože je zde nejnižší možná míra úrokové sazby. U jakýchkoliv jiných půjček už byste měli vyšší úrokovou sazbu, protože ničím neručíte a nemůžete si ani běžně půjčit třeba tak vysokou částku financí, protože na ni nebudete v bance dosahovat svým příjmem.

investice

Nebankovní hypotéky mají spoustu výhod. Jsou určené všem běžným spotřebitelům, čili se jedná o spotřebitelské úvěry. Ručí se nemovitostí, ale může jít o jakýkoliv pozemek, byt, i družstevní byt, dům, garáž, halu, chatu a spoustu dalšího. Nezávazné ocenění nemovitosti provádíme zdarma a předem neplatíte ani žádné jiné poplatky.

Úvěr je navíc bezúčelný, takže nepotřebujte od nás svolení, na co své peníze použijete. Jakmile je získáte, můžete je použít jakýmkoliv způsobem, takže s nimi můžete zaplatit dluhy či exekuce, vyplatit dědictví, zaplatit výlohy, ale můžete i nakupovat majetek, stavět dům, rekonstruovat, vybavovat domácnost, koupit automobil a spoustu dalšího.

Podmínky úvěrové smlouvy

V bankách často úvěr zamítají kvůli špatným registrům nebo nízkým příjmům. U nás se vám to nestane.

finance

  • Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti.
  • Doba splatnosti se může pohybovat až na dlouhých 30 let.
  • Neplatí se žádné poplatky předem.
  • Bez složitého papírování.
  • Všechny smlouvy vám pošleme předem, můžete si je zkontrolovat, podrobně přečíst, podívat se na veškeré podmínky. Budete na to mít tolik času, kolik budete chtít.
  • Nezbytné je, abyste dokázali úvěr splácet.

Právě tento typ finančního produktu je vhodný i pro ty klienty, kteří mají záznam v registru dlužníků. Už se vám stalo, že jste zapomněli zaplatit fakturu? Opozdili jste se někdy se splátkou inkasa? Nezaplatili paušál včas? V tom případě máte záznam v registru dlužníků, a možná o tom zatím nemáte ani tušení. Záznam se maže až po 5 letech.

Mohlo by se vám také líbit...